Foto 1 bewerkt tbv nieuwe website.JPG Foto 2 bewerkt tbv nieuwe website.JPG Foto header 3.JPG
Wedstrijdschema

zat 25 nov - zon 26 nov - zat 2 dec - zon 3 dec - zat 9 dec - zon 10 dec - zat 16 dec - zon 17 dec - zat 6 jan - zon 7 jan - zat 13 jan - zon 14 jan


laat schema zien voor  


Filter mogelijkheden:
thuis / uit / allebei

zaal / veld / allebei

25 november | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
JB1 21190   Dordrechtse Mixed Hockey Club JB2 45   14:35  16:05  uit -   info
JB2 21402   H.C. Derby JB2 30   13:30  14:45  uit -   info
JC1 22231   hdm JC4 35   10:25  11:45  uit -   info
JD1 22881   Dordrechtse Mixed Hockey Club JD2 45   12:00  13:15  uit -   info
 
MA1 23676   Hockeyclub Barendrecht MA3    15:15  16:00   Van Zandenveld  info
Fluiten: Pietje Puk en Géraldine de Vos
MA2 23683   M.H.C. Krimpen MA2    15:30  16:00   Wakerveld  info
Fluiten: Isabel Hoenselaar en Luna Don
MB1 24941   R.H.V. Leonidas MB3    13:15  14:00   Van Zandenveld  info
Fluiten: Solène de Jong en Tim van der Weck
MB2 25293   MHV Forcial MB1 45   10:35  12:00  uit -   info
MC1 26695   Ring Pass Delft MC2    11:30  12:15   Van Zandenveld  info
Fluiten: Lara van Dijk en Michelle van Zwieten
MC2 27405   HV Spijkenisse MC4    13:30  14:00   Wakerveld  info
Fluiten: Iris van Velzen en Inge van Kasteren
MC3 27962   Hockey Club Rotterdam MC11 25   16:50  17:45  uit -   info
MD1 28634   Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD6    10:00  10:30   Van Zandenveld  info
Fluiten: Nina Verweij en Tessa Bakker

25 november | Jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
Hockeyschooltje    !Reservering      09:00   Van Zandenveld C info
 
J6E2 30278   HC Voorne JE2    08:30  09:00   Van Zandenveld D info
J8E1 29796   Rijswijksche Hockey Club J8E2 25   09:05  10:00  uit -   info
 
M6E3 32777   Hockey Club Rotterdam ME23    10:00  10:30   Wakerveld A info
M8E1 31695   Ring Pass Delft M8E3    08:30  09:00   Van Zandenveld AB info
M8E2 31745   Wateringse veld M8E3 25   10:50  11:45  uit -   info
MF1 34304   HV Westland MF1 15   08:00  08:45  uit -   info


zaterdag 25 november 2017 
  08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Mim Aydin Bardienst 
  08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Bas Jansen Bardienst 
  08:30 - 10:00  Ouders/verzorgers van Louise Dijkhuizen Bardienst 
  08:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Erin Kuijper Barhoofd 
  10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Gwen Nijhof Bardienst 
  10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Luna Oosterlee Bardienst 
  10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Roos van Rijn Bardienst 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Maxime Saviène Plomp Bardienst 
  12:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Oliwia Rutkowska Bardienst 
  13:00 - 18:00  Klaas van der Bie Barhoofd 
  14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Quirine ter Meulen Bardienst 
  14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Fleur Mostert Bardienst 
  16:00 - 18:00  Wouter Bruinings Bardienst 
  16:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isabel Quist Bardienst