Foto 1 bewerkt tbv nieuwe website.JPG Foto 2 bewerkt tbv nieuwe website.JPG Foto header 3.JPG
Alle standen
Clubcompetitie veld
Senioren 
  D1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk D1 9 21 6 3 0 26 5
2 Scoop Delft D1 9 17 5 2 2 27 16
3 Wateringse veld D1 9 16 4 4 1 18 8
4 Tempo D1 9 15 4 3 2 16 7
5 Evergreen D1 10 15 4 3 3 21 23
6 Zevenbergen D1 9 14 4 2 3 15 12
7 Olympia D1 9 13 4 1 4 17 17
8 DDHC D1 9 11 2 5 2 14 9
9 Souburgh D1 9 10 3 1 5 14 17
10 Capelle D1 9 6 2 0 7 10 21
11 Krimpen D1 9 0 0 0 9 1 44
  4e klasse 
  D2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord D1 10 25 8 1 1 26 11
2 Leonidas D22 10 21 7 0 3 25 17
3 Cartouche D4 10 19 6 1 3 28 18
4 Roomburg D8 10 17 5 2 3 16 13
5 Leonidas D23 10 16 5 1 4 21 19
6 Pijnacker D4 10 15 4 3 3 21 13
7 Craeyenhout D6 10 13 3 4 3 15 13
8 Victoria D11 10 12 4 0 6 20 24
9 Zoetermeer D4 10 11 3 2 5 23 28
10 Berkel-Rodenrijs D3 10 10 3 1 6 14 26
11 Groen-Geel D13 10 5 1 2 7 8 29
12 Evergreen D2 10 3 1 3 6 13 19
  Res. 4e klasse 
  Dames 1 BEKER 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Ommoord D1 1 3 1 0 0 2 0
2 DDHC D1 1 0 0 0 1 0 2
  Silvercup - Poulefase 
  H1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Liberty H1 10 23 7 2 1 44 15
2 Capelle H1 10 23 7 2 1 39 16
3 Bommelerwaard H1 10 22 7 1 2 48 9
4 Ypenburg H1 10 22 7 1 2 38 26
5 Bleiswijk H1 10 16 5 1 4 30 30
6 Rapide H1 10 16 5 1 4 24 27
7 Rapid H1 10 13 4 1 5 29 41
8 Olympia H1 10 12 3 3 4 24 28
9 Evergreen H1 9 11 3 2 4 23 35
10 Feijenoord H1 10 7 2 1 7 24 30
11 Gilze-Rijen H1 9 4 1 1 7 8 31
12 Wateringse veld H1 10 0 0 0 10 12 55
  4e klasse 
  H2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwkoop H2 9 25 8 1 0 51 13
2 Klein Zwitserland H6 10 24 8 0 2 43 13
3 Catwijck H2 10 21 7 0 3 42 30
4 Alkemade H1 10 21 7 0 3 40 28
5 Roomburg H5 9 17 5 2 2 22 17
6 Leonidas H25 10 16 5 1 4 38 29
7 Groen-Geel H9 10 16 5 1 4 26 22
8 Evergreen H2 10 16 5 1 4 30 31
9 Leiden H11 10 9 3 0 7 21 39
10 Alphen H4 10 4 1 1 8 15 41
11 HDS H5 10 2 0 2 8 12 44
12 Cartouche H5 10 1 0 1 9 16 49
  Res. 4e klasse 
  Heren 1 BEKER 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Souburgh H1 3 9 3 0 0 12 2
2 DDHC H1 3 6 2 0 1 7 5
3 Bleiswijk H1 3 3 1 0 2 1 4
4 Evergreen H1 3 0 0 0 3 1 10
  Silvercup - Poulefase 
  Veteranen L 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht HLA 8 21 7 0 1 29 6
2 Ommoord HLA 9 20 6 2 1 27 9
3 Derby HLA 9 16 5 1 3 35 16
4 Schiedam HLB 9 14 4 2 3 24 11
5 Tempo '34 HLA 9 14 4 2 3 19 15
6 Forcial HLA 8 9 2 3 3 19 16
7 Evergreen HLA 9 6 2 0 7 13 33
8 Victoria HLA 9 6 2 0 7 11 54
9 Hoeksche Waard HLA 8 5 1 2 5 12 29
  Veteranen 2e klasse 
Jeugd 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht JB1 4 10 3 1 0 18 3
2 Dordrecht JB2 3 9 3 0 0 19 4
3 Evergreen JB1 3 9 3 0 0 12 4
4 Capelle JB1 3 4 1 1 1 11 7
5 Victoria JB3 4 3 1 0 3 6 17
6 IJssel JB1 3 0 0 0 3 3 18
7 Rotterdam JB5 4 0 0 0 4 6 22
  2e klasse 
  JB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Alphen JB2 4 12 4 0 0 23 7
2 Leiden JB5 4 9 3 0 1 14 9
3 Rapid JB2 4 7 2 1 1 8 8
4 Souburgh JB1 4 6 2 0 2 10 13
5 Derby JB2 4 4 1 1 2 10 11
6 Evergreen JB2 4 3 1 0 3 8 12
7 Westland JB3 4 3 1 0 3 4 10
8 Victoria JB5 4 3 1 0 3 8 15
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Wateringse veld JC1 4 12 4 0 0 39 0
2 Ommoord JC2 4 12 4 0 0 23 3
3 hdm JC4 4 7 2 1 1 11 8
4 Spijkenisse JC1 4 6 2 0 2 19 8
5 HDS JC2 4 4 1 1 2 3 11
6 Rotterdam JC4 4 3 1 0 3 6 16
7 Klein Zwitserland JC4 4 3 1 0 3 3 18
8 Evergreen JC1 4 0 0 0 4 2 42
  2e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux JD1 4 12 4 0 0 21 8
2 Dordrecht JD2 4 9 3 0 1 14 7
3 Roomburg JD2 4 6 2 0 2 10 7
4 Victoria JD3 4 3 1 0 3 5 8
5 Westland JD2 4 3 1 0 3 7 14
6 Evergreen JD1 4 3 1 0 3 8 21
  2e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Krimpen MA1 4 12 4 0 0 21 4
2 Souburgh MA1 4 9 3 0 1 16 4
3 Dordrecht MA2 4 7 2 1 1 11 7
4 Barendrecht MA3 4 7 2 1 1 7 8
5 Evergreen MA1 4 6 2 0 2 8 21
6 IJssel MA2 4 3 1 0 3 8 12
7 Leonidas MA3 4 1 0 1 3 4 10
8 Victoria MA2 4 1 0 1 3 5 14
  2e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Pollux MA2 4 12 4 0 0 15 5
2 Krimpen MA2 4 9 3 0 1 13 8
3 Capelle MA1 4 7 2 1 1 17 13
4 Evergreen MA2 4 6 2 0 2 8 7
5 Leonidas MA4 4 5 1 2 1 7 9
6 Ommoord MA1 4 4 1 1 2 6 6
7 Hoeksche Waard MA2 4 3 1 0 3 7 13
8 Victoria MA4 4 0 0 0 4 6 18
  2e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MB3 4 10 3 1 0 13 6
2 Barendrecht MB2 4 9 3 0 1 10 5
3 Leonidas MB3 4 7 2 1 1 9 5
4 Westland MB3 4 7 2 1 1 13 10
5 IJssel MB2 4 6 2 0 2 9 9
6 Evergreen MB1 4 5 1 2 1 10 10
7 Hoeksche Waard MB2 4 1 0 1 3 5 12
8 Pollux MB2 4 0 0 0 4 4 16
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schiedam MB3 4 12 4 0 0 15 2
2 Leonidas MB5 4 9 3 0 1 14 2
3 Forcial MB1 4 9 3 0 1 10 7
4 Berkel-Rodenrijs MB6 4 6 2 0 2 23 13
5 Voorne MB3 4 6 2 0 2 10 11
6 Evergreen MB2 4 3 1 0 3 13 14
7 Hoeksche Waard MB4 4 3 1 0 3 7 29
8 Krimpen MB2 4 0 0 0 4 2 16
  3e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 HDS MC1 4 10 3 1 0 12 4
2 Wateringse veld MC1 4 9 3 0 1 11 4
3 Pollux MC2 4 7 2 1 1 10 7
4 Evergreen MC1 4 6 2 0 2 8 7
5 Rijswijk MC2 4 6 1 3 0 6 4
6 Westland MC2 4 4 1 1 2 6 12
7 Cartouche MC3 4 1 0 1 3 4 10
8 Ring Pass Delft MC2 4 1 0 1 3 7 16
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Hoeksche Waard MC3 4 10 3 1 0 14 6
2 Derby MC3 4 9 3 0 1 16 7
3 Victoria MC4 4 7 2 1 1 14 7
4 Voorne MC3 4 6 2 0 2 6 6
5 Ommoord MC5 4 4 1 1 2 15 13
6 Evergreen MC2 4 4 1 1 2 7 12
7 Spijkenisse MC4 4 3 1 0 3 7 14
8 Schiedam MC5 4 3 1 0 3 3 17
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Feijenoord MC1 4 12 4 0 0 9 3
2 Rotterdam MC11 4 9 3 0 1 18 7
3 Souburgh MC3 4 9 3 0 1 15 6
4 Pollux MC3 4 6 2 0 2 15 6
5 Westland MC6 4 6 2 0 2 8 11
6 Schoonhoven MC2 4 3 1 0 3 14 15
7 Bleiswijk MC4 4 3 1 0 3 7 21
8 Evergreen MC3 4 0 0 0 4 7 24
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Goeree Overflakkee MD1 4 12 4 0 0 24 8
2 Barendrecht MD4 4 9 3 0 1 25 5
3 Zoetermeer MD6 4 9 3 0 1 15 10
4 Evergreen MD1 4 6 2 0 2 19 8
5 Westland MD4 4 0 0 0 4 7 17
6 Schoonhoven MD3 4 0 0 0 4 1 43
  3e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 5 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  M6E3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 5 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  MF1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1 
Clubcompetitie zaal
Senioren 
  Dames 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen D1 0 0 0 0 0 0 0
3 HCRB D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Souburgh D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Waddinxveen D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Wateringse veld D1 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames 2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Evergreen D2 0 0 0 0 0 0 0
2 Feijenoord D2 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoeksche Waard D2 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas D32 0 0 0 0 0 0 0
6 Pollux DA 0 0 0 0 0 0 0
7 Rotterdam D8 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  Dames 3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht D2 0 0 0 0 0 0 0
2 Derby D2 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen D3 0 0 0 0 0 0 0
4 Rotterdam D5 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam D5 0 0 0 0 0 0 0
6 Spijkenisse D2 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria D5 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren 1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Bleiswijk H1 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen H1 0 0 0 0 0 0 0
3 Feijenoord H1 0 0 0 0 0 0 0
4 HCRB H1 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse H1 0 0 0 0 0 0 0
6 Ypenburg H1 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
Jeugd 
  JB1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht JB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Capelle JB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht JB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Evergreen JB1 0 0 0 0 0 0 0
5 Krimpen JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Rotterdam JB4 0 0 0 0 0 0 0
7 Victoria JB3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  JB2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Derby JB2 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen JB2 0 0 0 0 0 0 0
3 HSD JB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Rapid JB2 0 0 0 0 0 0 0
5 Souburgh JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Victoria JB5 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland JB3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JC1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Capelle JC1 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen JC1 0 0 0 0 0 0 0
3 Hoeksche Waard JC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas JC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord JC3 0 0 0 0 0 0 0
6 Rapid JC2 0 0 0 0 0 0 0
7 Spijkenisse JC1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  JD1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht JD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Ommoord JD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Pollux JD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Rotterdam JD3 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne JD1 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland JD2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MA1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MA2 0 0 0 0 0 0 0
2 Berkel-Rodenrijs MA3 0 0 0 0 0 0 0
3 Dordrecht MA2 0 0 0 0 0 0 0
4 Evergreen MA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Leonidas MA7 0 0 0 0 0 0 0
6 Souburgh MA1 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MA2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MA2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Evergreen MA2 0 0 0 0 0 0 0
2 Forcial MA3 0 0 0 0 0 0 0
3 Ommoord MA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Rotterdam MA4 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse MA3 0 0 0 0 0 0 0
6 Wateringse veld MA2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MB1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB2 0 0 0 0 0 0 0
2 Dordrecht MB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen MB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MB3 0 0 0 0 0 0 0
5 Rapid MB1 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MB1 0 0 0 0 0 0 0
7 Westland MB3 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Barendrecht MB4 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MB2 0 0 0 0 0 0 0
3 Forcial MB1 0 0 0 0 0 0 0
4 Schiedam MB3 0 0 0 0 0 0 0
5 Spijkenisse MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Voorne MB3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MC1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MC2 0 0 0 0 0 0 0
2 Bleiswijk MC1 0 0 0 0 0 0 0
3 Evergreen MC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Leonidas MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Ommoord MC2 0 0 0 0 0 0 0
6 Tempo '34 MC1 0 0 0 0 0 0 0
7 Zoetermeer MC2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MC2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Craeyenhout MC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 HDS MC4 0 0 0 0 0 0 0
4 Pijnacker MC4 0 0 0 0 0 0 0
5 Victoria MC4 0 0 0 0 0 0 0
6 Waddinxveen MC2 0 0 0 0 0 0 0
7 Wateringse veld MC2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MC3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Craeyenhout MC6 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 HDS MC7 0 0 0 0 0 0 0
4 HGC MC8 0 0 0 0 0 0 0
5 Leiden MC9 0 0 0 0 0 0 0
6 Ring Pass Delft MC5 0 0 0 0 0 0 0
7 Wateringse veld MC5 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MC4 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dordrecht MC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MC4 0 0 0 0 0 0 0
3 Rapid MC5 0 0 0 0 0 0 0
4 Rotterdam MC10 0 0 0 0 0 0 0
5 Schiedam MC4 0 0 0 0 0 0 0
6 Spijkenisse MC3 0 0 0 0 0 0 0
7 Tempo '34 MC3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Berkel-Rodenrijs MD4 0 0 0 0 0 0 0
2 Evergreen MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 HDS MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 HUDITO MD3 0 0 0 0 0 0 0
5 Klein Zwitserland MD6 0 0 0 0 0 0 0
6 Pijnacker MD4 0 0 0 0 0 0 0
7 Ypenburg MD4 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
Jongste jeugd 
  J6E2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  J8E1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 2 
  M6E3 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  M8E1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 3 
  M8E2 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 4 
  MF1 ZAAL 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  Niveau 1