Foto 1 bewerkt tbv nieuwe website.JPG Foto 2 bewerkt tbv nieuwe website.JPG Foto header 3.JPG
Trainingsschema
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Keeperstraining D & C -jeugd Trainingsgroep v1 - A
19:00 - 20:00 Keeperstraining B & A -jeugd Trainingsgroep v1 - A
19:00 - 20:30 MB2 Roy Veringmeier v1 - CD
19:00 - 20:30 MC3 Robert de Jong v2 - AB
20:00 - 21:00 Keeperstraining Senioren Trainingsgroep v1 - A Wanneer de recreanten een thuiswedstrijd spelen, trainen de seniorenkeepers op veld 2 (onder voorbehoud).
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JB1 Emese Kuijper v2 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Jasper van Blitterswijk v1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Roy Veringmeier v2 - CD
19:00 - 20:30 JB2 Robert de Jong v1 - AB
20:00 - 22:00 D1 Yves-Christian de Vos v1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Roy Veringmeier
Kilian Bergwerf
v2 - AB
20:30 - 22:00 D2 v1 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 Funkey Elseline Breunis v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
14:00 - 15:00 J6E2 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
14:00 - 15:00 M6E3 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
14:00 - 15:00 MF1 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
15:00 - 16:00 Hockeyschooltje Elseline Breunis v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
15:00 - 16:00 J8E1 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
15:00 - 16:00 M8E1 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
15:00 - 16:00 M8E2 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
16:15 - 17:15 Hockeyschool 10+ v1
17:30 - 19:00 JC1 v2 - CD Diecks
17:30 - 19:00 JD1 v1 - AB Diecks
17:30 - 19:00 MD1 v1 - CD Diecks
19:00 - 20:30 MA2 Wouter Bruinings v2 - CD
19:00 - 20:30 MB2 v2 - AB Diecks
19:00 - 20:30 MC2 Marije Zoet v1 - AB
19:00 - 20:30 MC3 v1 - CD Diecks
20:30 - 22:00 H1 v1 - CD
20:30 - 22:00 H2 v1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 20:00 JB1 Emese Kuijper v1 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Jasper van Blitterswijk v2 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Roy Veringmeier v1 - CD
19:00 - 20:30 JB2 Alois de Jong
Robert de Jong
v2 - AB
20:00 - 22:00 D1 Yves-Christian de Vos v1 - CD
20:00 - 21:30 MA1 Roy Veringmeier v1 - AB
20:30 - 22:00 D2 v2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 J6E2 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
16:30 - 17:30 J8E1 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
16:30 - 17:30 M6E3 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
16:30 - 17:30 M8E1 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
16:30 - 17:30 M8E2 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
16:30 - 17:30 MF1 v1 Afwisselend op veld 1 en veld 2
17:30 - 19:00 JD1 Okko Mittertreiner
Wouter Dijkhuizen
v2 - AB
17:30 - 19:00 MD1 v2 - CD Diecks
19:00 - 20:30 JC1 Jasper van Blitterswijk v1 - CD
19:00 - 20:30 MA2 Wouter Bruinings v1 - AB
19:00 - 20:30 MC2 Marije Zoet v2 - CD
20:30 - 22:00 H1 v1 - CD
20:30 - 22:00 H2 v1 - AB