header.png
 
 

Wedstrijdschema



laat schema zien voor
12 februari | Senioren
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
DO25-1   thuis  !Oefenwedstrijd Westland D2   10:15  10:45  Ruitenburg veld       


12 februari | Jeugd
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
JO16-1 ZAAL   thuis  M.H.C. Krimpen JO16-1   12:15  12:50        
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
JO16-1 ZAAL   thuis  HC Feijenoord JO16-1   10:55  11:30        
Fluiten: Bram König en Wout Mittertreiner
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
MO14-1 ZAAL   thuis  HDS MO14-3   11:05  12:10        
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO12-1 ZAAL   thuis  HV Westland MO12-5   10:15  10:50        
Fluiten: Jenna van der Zee en Juliënne van Spelden
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
MO12-1 ZAAL   thuis  HC Pijnacker MO12-5   08:55  09:30        
Fluiten: Luna Oosterlee en Juliënne van Spelden
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
JO18-1 ZAAL   uit  HC De IJssel JO18-11-C 16:20  17:20        
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH
NIEUWERKERK AD IJSSEL
JO18-1 ZAAL   uit  R.G.H.C. Tempo '34 JO18-1 15:40  16:40        
Parkzoom, Sportcentrum
Iersestraat 15
2912TH
NIEUWERKERK AD IJSSEL
JO14-1 ZAAL   uit  HC Delfshaven JO14-1 14:55  15:55        
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
JO14-1 ZAAL   uit  HC Capelle JO14-1 15:35  16:35        
Schenkel, Sporthal
Capelseweg 39
2907XA
CAPELLE AAN DEN IJSSEL
JO12-1 ZAAL   uit  Klein Zwitserland JO12-5 12:20  13:10        
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN
MONSTER
JO12-1 ZAAL   uit  Hockey Club Wateringse Veld JO12-2 13:00  13:50        
Wielepet, Sporthal De
Heijdseweg 9
2681VN
MONSTER
MO14-1 ZAAL   uit  hdm MO14-6 11:45  12:50        
HDM/ Skihut Dome
Theo Mann-Bouwmeesterln 205
2597GV
'S-GRAVENHAGE
MO14-2 ZAAL   uit  HV Victoria MO14-6 14:05  15:00        
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND
ROTTERDAM
MO14-2 ZAAL   uit  Hockey Club Rotterdam MO14-12 14:45  15:40        
Erasmus Sport Centrum
Kralingse Zoom 91
3063ND
ROTTERDAM


12 februari | Zaalblok
Team U/T   Tegen  Reistijd Verz Spel Locatie   Wed.Nr.
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Westland MO12-5 Pijnacker MO12-5     10:10        
Fluiten: Juliënne van Spelden en Jenna van der Zee
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Feijenoord JO16-1 Krimpen JO16-1     12:10        
Fluiten: Thijs de Heer en Jarno van Teffelen
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Westland MO12-5 Pijnacker MO12-5             
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS
ZAALBLOK   thuis  ZAAL Feijenoord JO16-1 Krimpen JO16-1     12:10        
Fluiten: Wout Mittertreiner en Bram König
Wethouder Smit hal
Westeinde 96
3146BZ
MAASSLUIS


Rabobank  





Contact

Adres
Dr. Albert Schweitzerdreef 431
3146 AP Maassluis
[email protected]

Bankrekeningnummer
3404.79.930
BIC: RABONL2U
IBAN: NL28RABO0340479930
BTW: 8034.65.890.B.01